Torsdag 24.mai var det markedsmøte for utstillere på VVS-dagene. Et tredvetalls utstillere hadde tatt turen til lokalene på Norges Varemesse for å få faglig påfyll fra eksperter både på messe og markedsføring.
Dersom du ikke hadde anledning til å være på markedsmøtet, eller bare har lyst å se det som ble sagt, en gang til, så har vi redigert og klippet sammen høydepunktene for deg.
Her finner du blant annet tips om hvordan du markedsfører deg som utstiller i forkant og hvordan du får mest mulig ut av standen din på selve messen.
For å gjøre det enklest mulig, så har vi lagt ut ett og ett innlegg slik at du kan se på akkurat det som interesserer deg.
Hvordan lykkes som utstiller på VVS-dagene – Arne Markussen, messeekspert og konsulent på VVS-dagene:
Gode tips til utforming av stand – Andreas Ljones fra Norges Varemesse:
Hvordan skape godt innhold i markedsføringen – Oda Ruud og Joanna Sjönvall fra Bonobos Production:
Hvordan lykkes med markedsføring i sosiale medier – Arne Holsen og Erik Storm fra Digital Opptur:
Informasjon om kveldsarrangementet AfterDark – Henrik Sakshaug, prosjektleder VVS-dagene:
Reklamepakker: “Bli sett på VVS-dagene” – Hege Wikan, salgs- og markedssjef VVS-dagene:
VVS-dagene 17.–19. oktober 2018 – Norges viktigste møteplass for miljø- og energiteknikk arrangeres i regi av VVS-foreningen på Norges Varemesse i Lillestrøm. I 2016 satte VVS-dagene rekord med over 11.000 besøkende og 200 utstillere.